Blog

Upozornění

upozorněníDle informace poskytovatele e-shopu může v noci ze středy 21. 8. na čtvrtek 22. 8. 2019 od 1:00 do 6:00 dojít k výpadkům prodejního e-shopu kvůli plánované údržbě produkční sítě.
Děkujeme za pochopení

Nechte se hýčkat slonem nebo hromadou knih

nábytekTo je tak. Naskládáte hromadu větších knih a pak si na ni sednete. Není to barbarství, pouze designová záležitost jednoho z mnoha kusů nového nábytku. Zruční řemeslníci vám ulehčili práci. Knihy nemusíte pracně dávat na sebe s nejistým výsledkem kvalitního posezení. Stolička dřevo Books je vyrobena thajskými mistry řezbářského umění z exotické dřeviny suar a celý tvar je imitací položených knih. Horní část je odklopná s úložným prostorem, z něhož se může stát vaše tajná skrýš. Zatím jsme se zmínili pouze o jedné jediné stoličce, ale vězte, že nové zboží čítá na 50 nových položek a že tam objevíte i slona, který vás s radostí unese na chobotu to je jistá věc. Stoličky, stoly, police na víno, křeslo no zkrátka je dobré si nové zboží prohlédnout.
S koupí neváhejte počet kusů je omezen skladovým množstvím.

Yoga kalhoty pro pohodu

yoga kalhotyKalhoty, které skvěle padnou a ještě lépe se v nich cvičí. Název skvěle odráží na co jsou určeny, ale kromě jogového dvičení mohou být kalhoty i skvělým kouskem vybraného šatníku. To vše jsou prostě kalhoty Yoga. Pohodlné vzdušné v pase na pruženku. Pokud se zajímáte o původ pak tyto kalhoty pochází z krásného indonéského ostrova Bali. Jak výrobce uvádí - jsou šité s láskou.