Samolepka Affirmation Mandala 12 ks mix

Kód: 11040600
109 Kč
Skladem (>5 ks)

Nálepky s motivem mandal mohou být nádherným doplňkem k osobním předmětům a mohou přinést pocit klidu a soustředění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nálepky s motivem mandal a vibračních obrázků, proti úzkosti mohou okamžitě zmírnit stres a úzkost, takže zůstanete klidní a uvolnění, tyto smyslové nálepky jsou uklidňujícími prostředky pro většinu věkových kategorií, mohou vám pomoci soustředit se.

Samolepky různé druhy jsou opravdu zajímavým a kreativním prvkem pro zdobení. Jejich symbolika je hluboká a má různé významy.


Květ života tento symbol reprezentuje dokonalý a harmonický řád vesmíru. Je to jakési geometrické zrcadlo, které obsahuje základní vzory pro všechno od nejmenších atomů po největší galaxie. Je také symbolem propojení všeho.

Strom života představuje vzájemnou propojenost všeho ve vesmíru. Jeho kořeny sahají hluboko do země, přijímají výživu od Matky Země, zatímco větve se dotýkají nebes a přijímají energii ze slunce a měsíce. Slouží jako připomínka, že nikdy nejsme sami a jsme neustále spojeni se světem.

OM je posvátný zvuk, který je považován za zvuk vesmíru. V hinduismu je to jeden z nejdůležitějších duchovních symbolů. Zahrnuje v sobě esenci konečné reality, celý vesmír, pravdu, božskost, kosmické principy a vědění.

A mnoho dalších symbolů naleznete v této jedinečné sadě 12-ti nálepek, které jsou určeny na jedno použití. Nejsou určené k opakovanému lepení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepky
Barva: Mix
Průměr [cm]: 3.7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: